Kızılırmak Mah. 1443. Cad. No:25 A Blok Kat:23 D: 157 Çukurambar/ANKARA
Yenibosna Merkez Mah. Sanayi Cd. Çobançeşme/Bahçelievler No : 44, C blok 7. Kat 88 numara Nish istanbul
T/ 0312 514 56 98

Hakkımızda

Dünyada siyasi sınırların yeniden yapılanması, ticari blokların kurulması, ticaret anlaşmaları ve Dünya Ticaret Örgütünün kuruluşu ile yeni tüketici pazarlarının açılması, ihracatçı için yeni fırsatlar yaratmıştır. Daha ucuz, daha hızlı ve daha kaliteli üretim yapmak için yarışan rekabetçi üreticilerin ortaya çıkmasını sağlayan teknolojiye dünya genelinde ulaşılabilir olması Türkiye ekonomisini olumlu yönde etkilemiş, böylece günümüz ekonomisi küreselleşmiştir.

Sağlam makro ekonomik stratejiler, uygun mali politikalar, izlenen yapısal reformlar, tüm müdahale ve girişimlere rağmen ortaya konan yüksek büyüme oranları, yatırımcılara sağlanan kolaylıklar, devlet tarafından var gücüyle desteklenen ihracat faaliyetleri sayesinde Türkiye cazip bir ticaret ülkesine dönüşmüştür. Ancak bu durumun sürdürülebilir olması için reel sektörün de süreçte aktif olması ile sağlanabilir.

Bu güç ve kararlıkla çıktığımız yolda, AL-HALİÇ ve grup firmalarımızla, Türkiye ekonomisine katkı sağlamak amacındayız. Bu kapsamda Türkiye ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yaptığımız ihracatlarla kurulduğumuz günden itibaren var gücümüzle çalışıyoruz.